گروه داروئی رزامد به عنوان گروهی فعال در بخش خصوصی در سال 1381 به همت گروهی از مدیران با تجربه وآموزش دیده در صنعت دارو تشکیل گردید.

هدف اولیه شرکت ثبت، واردات، بازاریابی و توزیع داروهای با کیفیت کمپانی های معتبر بین المللی بود ولی مدیران این گروه داروئی در راستای چشم انداز کلان خود همگام با چشم انداز بیست ساله کشور بزرگ ایران تنها به واردات دارو بسنده نکرده و اقدام به تولید دارو های روز مورد نیاز کشور در کارخانه های داروسازی داخلی نمودند.

در همین راستا، این گروه داروئی با بهره گیری از کادری متخصص اقدام به احداث کارخانه داروسازی در مساحتی بالغ بر 6000 متر مربع در شهرک صنعتی بهارستان نموده است که به زودی آماده بهره برداری بوده تا بتواند فرآورده های داروئی با فناوری پیشرفته را به بازار داروئی کشورمان عرضه نماید. 

ایجاد ارتباط بین صنعت و دانشگاه از جمله فعالیت های در حال انجام در شرکت می باشد. با توجه به اینکه مدیران ارشد شرکت از اعضای هیئت علمی دانشکده های داروسازی دانشگاه های مادر در تهران و کلانشهرها می باشند، داروسازان علاقمند این امکانرا دارند که با استفاده از امکانات شرکت به مطالعه و تحقیق در مورد موضوعات روز و کاربردی خود در جهت حل مشکلات حال حاضر صنعت داروسازی کشور بپردازند.

Banner
Banner
Banner
Banner